Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lyngvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Defekt kuppelrist over sluk i gangvegen mellom Lyngvegen og Barkvegen.
    Lyngvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen, dette ble fikset noen dager etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle