Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rastavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: 2 dumper i vegen, mest sannsynlig teleskader etter graving og asfaltering på høsten. Burde i det minste stå advarselsskilt, de dumpene er verre enn fartsdumpen.
    Rastavegen
  • Svar: Hei! Entreprenøren som har gravd, har fått varsel om å fikse skadene etter gravearbeid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle