Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store hull fler steder
    Kongevegen
  • Svar: Hei, og takk for din henvendelse! Beklager seint svar, men hullene i vegen ble lappet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle