Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Dype spor i Kurastien. Gjør det vanskelig og svinge til egen eiendom . Slenges/kastes ut. Trenger besøk av skrapa.
    Kurastien
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, og at vegen var sporete. Det kom ekstra snøfall etter dette og da ble vegen brøytet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle