Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Såpeglatte fortau Fra sentrum - parkvegen og forbi sykehuset
    Parkvegen
  • Svar: Hei, og takk for henvendelsen! Beklager seint svar, men v dro ut med alt tilgjengelig mannskap, var glatt mange plasser. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle