Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veldig hullete vei ved innkjøring fra riksvei. Bør fikses raskt.
    Vingersjøveien
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse! Dette er et problem vi skal bli flinkere til å følge opp, spesielt nå i anleggsperioden. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle