Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Etter grøfterensk i høst tettet de igjen absolutt alle stikkrennene rundt hele tjernsbergsveg, med i jord i begge ender, disse må åpnes før frosten kommer.
    Tjernsbergsveg
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Beklager seint svar, men vi tok en runde og spylte opp alle stikkrennene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle