Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen, Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.11.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Grantre har falt over Tuskinvegen og sperrer for 3/4 av den. I tillegg har treet tatt med seg to kabler (tele og strøm?) som nå henger kun ca 3 meter over vegbanen.
    Tuskinvegen, Brandval
  • Svar: Hei! Vi fikk beskjed om at Telenor skulle ordne dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle