Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei Etter gravearbeid, med å legge rør under veg, som ble utført i august 2015 innerst i Storvænna, har ikke veien blitt rettet opp med ny asfalt. Det er store hull i veien nå. Hadde vært fint å fått tilbake vegstandarden som var før gravingen ble utført.
    Storvænna
  • Svar: Hei! Vi mener dette skyldes at en privat entreprenør ikke har reparert etter seg slik man forplikter. Vi skal følge opp og se hva kan få gjort. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle