Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eling Maulandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det ble gravd over Erling Maulandsvei før sommern. Det er fortsatt ikke asfaltert og ordnet i veien. Grusen som ble lagt i veien er nå borte og det er hullete og dårlig.
    Eling Maulandsvei
  • Svar: Hei! Dette er nå lappet, og det vil bli asfaltert den/de nærmeste ukene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle