Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudveien 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Overvannskummen sitter så langt nede i veien at kundene mine risikerer skade på bilene sine.
    Digerudveien 8
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette, men dersom det ikke medfører akutt fare for trafikksikkerheten, må det vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle