Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er fjernet ei fartdump. Dette ble gjort i 2015. Asfalten har fått et sår og er ytterst farlig for syklister. Spesielt med tanke på mørke morgener/kvelder og skarpe kanter. Et barn på sykkel kan få bråstopp. Hva er planen her? I denne saken er også uttalelsen fra K.Lein i fjor om at vi skulle få ei fartdump til ved lekeplassen i O.A.Hexumsveg. Hva skjer?
    Nygata
  • Svar: Hei! Fartshumpen medførte dessverre svært store vannutfordringer. Disse problemene ble ikke noe mindre om vinteren da vannet fryste til is. Humpen ble derfor fjernet. Arret i asfalten vil bli reparert i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle