Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamlevn 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Klippe kanter i Gamlevn
    Gamlevn 2
  • Svar: Hei! Dette er privat veg som ikke blir vedlikeholdt av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle