Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvrelangelandsvei 18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I krysset ved Helges hjørne og mot Coop Extra (øvre langelandsvei)er det dårlig vei, store hull og ellers i dårlig forfattning.
    Øvrelangelandsvei 18
  • Svar: Hei og takk for meldingen din! Dette er en Fylkesveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse til dem. http://www.vegvesen.no/om+statens+vegvesen/Kontakt+oss/Kontaktskjema/Kontakt+oss tlf. Statens vegvesen: 02030 Dette er en kommunal tjenesteportal, og her håndterer vi bare anliggender som gjelder Kongsvinger kommune. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle