Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rymovegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vegen ser ut/kjennes som en pløyd åker.
    Rymovegen
  • Svar: Hei Astrid! Vi beklager de dårlige forholdene. Økt tungtrafikk (lastebiler) har dessverre bidratt til at vegen har blitt ekstra dårlig. Vi er i dialog med vegvesenet som har vært ansvarlig for den økte lastebilkjøringen, og vi må snarlig komme til enighet hvem som skal utbedre skadene på vegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle