Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Telerestruksjoner og meget farlig veikryss inn til Erling Maulandsveg, meget dyp tverrgående synke grøft ved inn/utkjørsel. Dette har vært der ca 1 til 2 år uten noen utbedring fra deres side. Det har i løpet av de siste månedene ligget igjen rester av frontspoilere og hele bunnplater i krysset, men nå har krysset blitt såpass trafikk farlig pga utgående personbiler har begynt å legge seg i venstre felt for og kjøre ut på Roverudgata, dette for å unngå dyre reparasjoner på bilene sine. Hva med og innføre telerestruksjoner på Erling Maulandsveg mens det ennå er litt igjen av den. Håper på en rask tilbake melding.
    Erling Maulandsveg.
  • Svar: Hei og takk for meldingen din! Vi skal befare vegen, og vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle