Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Eidemsgate mellom Tommelstadsgate og Parkveien har nå veldig dype hull. Regner med at det er for tidlig med å skrape?, men ville være fint om det kunne fylles litt i hullene før vi havner i Kina!
    Eidemsgate 8
  • Svar: Hei! Beklager at vegen er dårlig! Vi reiser nå rundt og befarer vegene, og når det er gjort, lager vi en prioriteringsliste som vil bestemme rekkefølgen. Eidemsgate er i dårlig forfatning, og vil være en av de gatene vi tar først Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle