Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Nå er Stasjonsvegen i en elendig forfatning! Skule vært høvlet i høst, men det ble ikke gjort og nå er hullene ennå flere og dypere. Det er neppe sesong for høvling, derfor MÅ det kjøres på noen gruslass og lappes snarest mulig.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men en feil hos oss har gjort at vi ikke har fått melding om at din henvendelse ble lagt ut på "Fiks nabolaget". Vi reiser nå rundt og befarer vegene, og når det er gjort, lager vi en prioriteringsliste som vil bestemme rekkefølgen. Stasjonsvegen vil bli tatt når vi er på "Roverudrunden". Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle