Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Behov for å skrape vegen da snøbrøytingen har vært dårlig. Dette har ført til at det er et relativt tykt snødekke som nå tiner, noe som medfører at vegen er vanskelig å ta seg frem i på en trygg måte da bilene synker nedi og selv velger hvor de vil.
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Vi er ute og skraper veger nå, og forhåpentligvis rekker vi innom Bregnevegen i dag eller i morgen. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle