Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er kun 3 spor i vegen nå, farlig ved møting av bil. Trenger å skrapes.
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Vi har bestilt GIVAS til å se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle