Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkveien-Lyngveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Gangveien mellom Barkveien og Lyngveien er helt fylt igjen av et Berg med snø. Interessant opplevelse å ta seg fram uten gatelys og med krykker.
    Barkveien-Lyngveien
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men en feil hos oss har gjort at vi ikke har fått melding om at din henvendelse ble lagt ut på "Fiks nabolaget". Vegen ble i en periode stengt i fm bygging av boligene på nedsiden av vegen. Dermed hopet det seg opp snø ved brøyting. Dessverre ble ikke snøhaugen fjernet når behovet for stenging av vegen opphørte. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle