Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veien er helt blank og det er veldig glatt der. Må støes. Verst er det ved eneboligene som ligger innerst i veien.
    Stærvegen
  • Svar: Hei! Beklager de glatte vegene som var. Det ble bestilt strøing rett etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle