Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogvei 27

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Etter at vi har fått bom i gangveien ser vi at det kun blir strødd i gangveien nedenfor og ikke i gangveien fra riksveien og opp til nedre skogvei. Ønsker at det blir strødd der snarest da det er glatt for eldre og de som benytter gangveien. Alternativ få en strøkasse der så vi får gjort noe selv.
    Nedre skogvei 27
  • Svar: Hei! Hele gangvegen skal strøs, vi skal kontakte GIVAS som avklarer med entreprenøren. Med hilsen Teknisk forvatning

Se alle