Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Kunne sandkasse som står i den bratte bakken bli fylt opp med strøsand.Vi må i perioder strø selv i påvente at den kommunale strøbilen kommer. Takk !!
    Kabberudvegen
  • Svar: Hei! Sand vil bli fylt opp i kassen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle