Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: MEGET glatt fra krysset fv175/utover hele Siva-område!!! Stor trafikk - HER MÅ DET STRØS før det det skjer en ulykke !!!!!
    Norvald Strands veg
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Når det er dårlig forhold og glatt over alt, blir skoleveger og bratte bakker prioritert. Derfor kan det ta noe tid før man tar andre veger. Men vi er ute med alle resurser vi har, men det tar noe tid før vi når over alt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle