Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Gjesteparkering i Guldbækåsen må brøytes - flere biler stått fast der i helgen.
    Guldbækåsen
  • Svar: Hei! Gjesteparkeringa til ditt borettslag brøytes ikke av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle