Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve stokkesvei 57

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei Marikollen skole trenger å få strødd. Gangstien fra skolen er speilblank. Mvh Mette Myrvold
    Trygve stokkesvei 57
  • Svar: Hei Torsdag kveld og natt hadde vi enheter ute og strødde. Fra fredag morgen hadde vi alle enheter ute, men det var et problem at sanden forsvant og vi måtte strø på nytt.

Se alle