Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

dueveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Parkeringsplass utenfor skole må gruses eller saltes- speilblankt
    dueveien
  • Svar: Hei Plassen ble strødd fredag morgen

Se alle