Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fladbergvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Fint om Fladbergvegen kunne fått et lag med strøgrus. Såpeglatt. Hilsen Lene Fladberg
    Fladbergvegen
  • Svar: Hei Torsdag kveld og natt hadde vi enheter ute og strødde. Fra fredag morgen hadde vi alle enheter ute, men det var et problem at sanden forsvant og vi måtte strø på nytt.

Se alle