Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei. Hadde satt pris på om fartsdumpene som ble laget i fjor høst mellom storhallen og tråstad ungdomsskole ble markert. De er ikke lette å se i mørket. Selvom man vet de er der. Mvh Linda
    Markensvegen
  • Svar: Hei! Det er ikke krav om å merke fartshumper i soner med fartsgrense 30 km/t. Dersom fartshumpene kommer brått på, kan vi anbefale å redusere farten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle