Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vollgt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Den hekken nedenfor aamodtgården begynner og gå så langt ut i veibanen att kommer man fra vollgata og skal ned festningsbakken må man håpe det ikke kommer noen opp for de ligger midt i veien og da er det ikke plass.mange barn og som går der.
    vollgt
  • Svar: Hei! Vi har i dag lagt en informasjon om klipping av hekk i postkassen til den aktuelle eiendommen. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle