Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Dårlig merking av fartsdump
    Lerkevegen
  • Svar: Hei! Det er ikke krav om at fartshumper skal merkes ved fartsgrense 30 km/t. Ved høyere fartsgrense enn 30 km/t er det krav om at fartshumper skal merkes. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle