Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.06.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Solvegen
  • Beskrivelse: Endelig fått kjørbar vei i Solvegen på Tråstad. Noe som raskt fører til at enkelte,både naboer og besøkende, tror det er fri fartsgrense her. Vil derfor minne kommunen og ansvarlige i Givas på at det er et sterkt behov fartsdumper både i Solvegen og Tråstadvegen når hele prosjektet er ferdig og veien på nytt skal asfalteres. Håper dere derfor legger det inn i planene deres. Vi har ingen barn å miste i nabolaget vårt.
    Solvegen
  • Svar: Hei! Humper danner en barriere mot vann, og gir oss en utfordring med hensyn til vannavrenning. Plassering blir derfor viktig, men fartshumper i Solvegen vil bli vurdert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle