Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vollgt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.04.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: vollgt
  • Beskrivelse: hei har i en lengre tid vert veldig fint i øvrebyen fordi gjennomfartstrafikken fra glåmlia har blitt borte etter bom på skjæret.har i de siste dagene blitt mye mer kjøring over der.er bommen tatt vekk eller er det mulighet for noen få åpnet den.syns det er best med den bommen låst.
    vollgt
  • Svar: Hei! Bommen har vært åpen i forbindelse med anleggstrafikk til Kongsvinger festning. Blant annet for å spare gjennomkjøring av store kjøretøy gjennom Øvrebyen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle