Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Måltrostveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.02.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Måltrostveien
  • Beskrivelse: Halve fotballbanen på Vennersberg blir brukt som parkeringsplass og som gjennomkjøring. Dette er en gang/sykkelvei. Vi som ferdes der må passe oss for trafikken der. Det er en del unger der også som faktisk bruker skøytebanen. Gjør noe før det skjer noe der.
    Måltrostveien
  • Svar: Hei! Dette er et område som ikke er en del av det offentlige vegnette. Dette problemet må derfor ses på i samarbeid mellom flere enheter, blant annet Teknisk forvaltning og KKEiendom. Vi skal se på forholdene, men kan ikke love en snarlig løsning. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle