Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

georg stangsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: georg stangsveg
  • Beskrivelse: dette er en vei som du kun skal kjøre ned .har i nyere tid blitt flere og flere som kjører opp her.står skilt helt øverst att det ikke er lov men burde vært skilt nede ved løkkegt.
    georg stangsveg
  • Svar: Hei! Vi håper at bommen over Skjæret har bidratt til mindre trafikk, og akseptable forhold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning _________________________________________________ Hei! Vi skal sjekke litt nærmere hva vi kan finne ut av denne saken, og kommer tilbake med mer informasjon etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle