Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mårvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Mårvegen
  • Beskrivelse: Heisann! Hadde det vært mulig å skrapt Mårvegen med høvel? Veldig humpete! Det er også flere lys innover her som ikke fungerer! Hilsen Julius
    Mårvegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Med de snømengdene vi har hatt i vinter blir det trangt, en del løssnø og noe spor. Dette er dessverre forhold man må leve med i perioder. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle