Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kirkebakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kirkebakken
  • Beskrivelse: Trengs å gruses
    Kirkebakken
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi har vært ute å strødd, håper det ble bedre. Denne bakken er en utfordring for oss. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle