Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

orrevegen/heggebærvegenrognebærv

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: orrevegen/heggebærvegenrognebærv
  • Beskrivelse: Er helt polert og svært glatt i de to svingene
    orrevegen/heggebærvegenrognebærv
  • Svar: Hei Jan! Vi har hatt noen utfordrende forhold denne vinteren, men gjør så godt vi kan innenfor de ressurser vi har til rådighet. Vi klarer ikke å holde den standarden vi ønsker, men stort sett er det greie forhold. Det hviler også et ansvar hos fører ved ekstreme forhold, og man kan dessverre ikke forvente solide kjøreforhold til en hver tid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle