Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

digerudveien 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: digerudveien 2
  • Beskrivelse: Nå må dere høvle dette området snarest. dere må jo ta en runde å få unna løssnø etter snøfall så slipper vi dette hver gang! gjelder også Samvirkegata og Jernbanegata.
    digerudveien 2
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men det er dessverre et av våre dilemmaer når vi først brøyter ved 7,5 cm snø. Vi beklager forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle