Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensveien og Tråstadveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Markensveien og Tråstadveien
  • Beskrivelse: Hei, Tråstadveien har vært veldig dårlig brøytet i hele vinter. Den har vært sporete slik at bilen slenger fra side til side, noe som er farlig både for møtende trafikk og fotgjengere. F.eks. snødde det i går og natt, men hverken Tråstadveien eller Makensveien har blitt brøytet fram til kl. 14 i dag.
    Markensveien og Tråstadveien
  • Svar: Hei! De verste vegene vil bli høvlet/brøytet i løpet av uka. De vegen som ikke blir høvlet/brøytet anses ikke som ille nok og må vente en stund til. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle