Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Østre Solørvei 2014

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Østre Solørvei 2014
  • Beskrivelse: Ekstremt farlig utkjørsel fra privathus. Hadde gjort seg med speil i svingen der, ikke mulig å se bilene fra utkjørselen. Det er heller "ingen" som holder fartsgrensa der, som er anbefalt 40kmt. Fint om det blir gjort noe FØR det skjer en ulykke. Håper jeg har "pekt" noenlunde riktig på kartet..
    Østre Solørvei 2014
  • Svar: Hei! Vi er usikker på hvor du mener og ville satt pris på en mer konkret stedsangivelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle