Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukkene bruses veg
  • Beskrivelse: Mye dårlig vedlikehold av veien før og etter jul. Mye dumper, is og sporete vei hele veien ned til osloveien.
    Bukkene bruses veg
  • Svar: Hei! Beklager at du opplever vegvedlikeholdet som dårlig. Kommunale veger brøytes ved 7,5 cm snøfall. Det kan ved snøfall vi har hatt den siste perioden medføre såledannelse og spordannelse. Vi beklager at vi ikke kan opprettholde bedre standard, men med de resurser vi har til rådighet, er dette det best vi klarer å oppnå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle