Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen 2210 Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen 2210 Granli
  • Beskrivelse: Det er nå på tide å måke Snarevegen på Granli, det er nesten umulig å komme seg frem. Fryser det på nå så blir det enda mer utfordrende. Det har generelt vært dårlig vedlikehold av denne veien. Så dette får Givas nå ta tak i. På tide!
    Snarevegen 2210 Granli
  • Svar: Hei! Beklager at du er misfornøyd med forholdene og håper det er bedre nå. Vi brøyter først ved 7,5 cm snødybde, noe som kan medføre utfordringer, særlig ved flere snøfall kort tid etter hverandre. GIVAS sine operatører gjør så godt de kan og utfører sitt oppdrag etter bestilling fra kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle