Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 1-3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Løkkegata 1-3
  • Beskrivelse: Det er ikke ryddet snø enda i vinter, og det vil mest trolig by på problemer for utrykningskjøretøy å komme frem. Fint om veien kan bli ryddet snart.
    Løkkegata 1-3
  • Svar: Hei! Vi har varslet operatøren som sender noen dit. Det er unaturlig at dette er å regne som offentlig veg. Vi vil derfor varsle om at vi vil se nærmere på og avklare om det fortsatt skal være kommunen som brøyter denne vegstumpen som er felles adkomst til tre hus. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle