Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åågot Gjems Selmersv.6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Åågot Gjems Selmersv.6
  • Beskrivelse: Nå må strøkassene fylles opp, for nå blir det mildt og regn.På forhånd takk. Dette gjelder krysset Dagny Juel vei og Aagot Gjems Selmersv.
    Åågot Gjems  Selmersv.6
  • Svar: Hei og takk for din hevendelse! Når vi får anledning skal vi ta en runde og fylle opp sandkassene igjen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle