Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lierkrysset

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lierkrysset
  • Beskrivelse: Snøhauger som sperrer sikt i krysset.
    Lierkrysset
  • Svar: Hei! Beklager forholdene, men dette er ikke kommunal veg. Din henvendelse må rettes til statens vegvesen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle