Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskioldsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erik Werenskioldsvei
  • Beskrivelse: Måking av veien går stort sett bra, men bredden begynner å bli dårlig. Stedvis vanskelig å møte en stor bil
    Erik Werenskioldsvei
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men med slike snøforhold vi har fått i vinter klarer vi dessverre ikke opprettholde full bredde hele vinteren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle