Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langeland

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Langeland
  • Beskrivelse: Gatelys slukket natt til 16.01.2017 og fortsatt mørkt: Bekkefaret,Ole Bogersvei, Langelandsfaret,
    Langeland
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring ble foretatt for noen dager siden, men etter meldinger som har kommet inn lyste det bare i to dager. Laje er varslet igjen og de håper å få sett på dette i dag, 25.01.18. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle