Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sørroa/Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sørroa/Roverud
  • Beskrivelse: Det er FRYKTELIG glatt på hovedveien etter Condigakrysset på Roverud og mot Svullrya. Dette gjelder også opp bakken inn til Sørroa. Her kunne det trengt å blitt strødd eller saltet en god del! Har blitt skrapet der for noen uker siden, men det gjorde bare vondt verre, er bare stålisen der.
    Sørroa/Roverud
  • Svar: Hei! Dette er en kommunal tjeneste som gjelder kommunale veger. Vegene du viser til er statens vegvesen sitt ansvar angående brøyting og strøing. Med hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle